This job listing expired on Dec 2, 2021

Opis firmy:

Jesteśmy startupem z branży esportowej. Naszą misją jest ułatwienie graczom dostępu do półprofesjonalnego i profesjonalnego esportu. Tworzymy platformę internetową dla graczy, streamerów, organizacji esportowych i organizatorów turniejów esportowych. Platforma Challenger Project jest przeznaczona dla graczy League of Legends, Fortnite, Teamfight Tactics, Valorant itp. Nasz produkt zapewnia graczom narzędzia, aby mogli: rozwijać swoje umiejętności, rywalizować, zawierać nowe znajomości i zostać zauważonymi. Challenger Project udostępnia także funkcjonalności dla Streamerów, dzięki którym mogą oni zdobyć nowych widzów, utrzymać ich zaangażowanie oraz zarabiać na tym. Oprócz tego platforma Challenger Project oferuje możliwość współpracy z Partnerami zainteresowanymi organizacją turniejów esportowych lub też sponsorowaniem takich wydarzeń.

Opis stanowiska:

  • Do obowiązków kandydata należeć będzie tworzenie backendu aplikacji webowych.
  • Hybrydowy model pracy - praca w biurze i częściowo praca zdalna
  • Pełen etat, rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Kontrakt B2B lub umowa zlecenia

Wymagania:

  • znajomość NodeJS (TypeScript),
  • znajomość NestJS (lub doświadczenie w podobnych frameworkach),
  • znajomość technologii bazodanowych SQL (MySQL) / NoSQL,
  • znajomość architektury REST api,
  • ogólna wiedza na temat rozwiązań architektury backendu i architektury serverless,
  • znajomość technologii chmurowej - Google Cloud Platform,
  • znajomość Git,
  • co najmniej 2-letnie komercyjne, branżowe doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w pełnym pasji zespole oraz możliwość realizacji ciekawych projektów z branży gamingowej. Będziesz miał możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Sfinansujemy Twoje szkolenia i certyfikaty z obszaru GCP. Chcemy, żebyś był zaangażowany w powodzenie Challenger Project, dlatego możesz oczekiwać konkurencyjnego systemu motywacyjnego. Twoje dobre samopoczucie jest dla nas bardzo ważne, dlatego stwarzamy przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie możesz się rozwijać i zmienić swoją pasję w działania.